Polecam wszystkim

Moja nauka z Angeliką trwa już około 2 lat i jestem bardzo zadowolona z tych lekcji. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób, zawsze z materiałami pomocniczymi. Polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć j. niemieckiego szybko i skutecznie.

Marlena Kluska, studentka ekonomii
Visited 30 times, 1 visit(s) today