Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

Kurs dla młodzieży

Twoje dziecko nie radzi sobie z niemieckim, a dodatkowo marudzi, że „nigdy nie polubi języka wroga”?

Wyślij je do mnie.

Oczywistym jest, że nie lubimy tego, co sprawia nam problemy. Pora więc zlikwidować problemy. Uczę w sposób przystępny i prosty. Uczniowie autentycznie dziwią się, że niezrozumiałe w szkole zagadnienie nagle okazuje się być tak proste i logiczne.

Kurs dla młodzieży

Twoje dziecko radzi sobie doskonale, ale chciałoby więcej?

Proszę, pozwól mu na to, taki „gatunek” jest pod ochroną.

Dorzucam dwa fakty ekonomiczne:

Polskie uczelnie chętnie współpracują z uniwersytetami niemieckimi w ramach programu wymiany studenckiej Erasmus. Jest to program finansujący wyjazdy studentów na studia w innym kraju europejskim przez okres do jednego roku. Niemieckie uniwersytety cieszą się renomą na całym świecie. Znajomość języka jest nieodzowna, by komunikować się w sytuacjach życia codziennego.

Niemcy są jednym z najważniejszych partnerów handlowych Europy. Na polskim rynku pracy istnieje ogromna ilość firm, utrzymujących kontakty handlowe z krajami niemieckojęzycznymi. Znajomość języka niemieckiego zapewnia prostszy start w życiu zawodowym i stwarza więcej możliwości rozwoju. Warto zadbać o to już teraz. Wiele osób szukających pracy po ukończeniu studiów, poznając możliwości, jakie daje znajomość języka niemieckiego, żałuje, że nie podjęło decyzji o nauce wcześniej. Ludzie zaczynają uczyć się języka pod presją czasu, niedbale, łatwo się demotywują, przez co osiągają słabsze efekty.

Chcesz otrzymywać ode mnie
wartościowe treści dotyczące języka niemieckiego?

Zapisz się i już teraz odbierz listę 19 zwrotów, które zawsze Ci się przydadzą. 🙂