0
Your cart is empty. Go to Shop

Chcesz zbudować solidne
podstawy języka niemieckiego?

ag_linia

Ponad 100 stron konkretnej wiedzy, wskazówek oraz autorskich ćwiczeń, które sprawią, że zaczniesz mówić i rozumieć język niemiecki.

angelikagriner-ebook kopia

W e-booku czekają na Ciebie:

Niezbędnik, w którym poznasz często powtarzające się słówka podzielone na kategorie (np. powitania i pożegnania, pory roku, pory dnia, dni tygodnia, miesiące i wiele innych)
20 przejrzyście wytłumaczonych lekcji (w tym lekcja wymowy z nagraniem przygotowanym przez native speaker’a!)
ponad 100 autorskich ćwiczeń!
słowniczki z nowymi wyrazami
materiał, dzięki któremu nauczysz się rozpoznawać rodzajnik po końcówce rzeczownika
tabela czasowników nieregularnych
klucz odpowiedzi, w newralgicznych miejscach, z komentarzem

Zacznij budować pierwsze zdania
w języku niemieckim!

ag_linia

Co wyróżnia mój e-book?

01-ag

Prosty język – piszę tak, jakbyśmy siedzieli naprzeciwko siebie na zajęciach. 🙂

2-ag kopia

Samodzielnie wypracowane techniki skojarzeniowe, którymi dzielę się jedynie z moimi uczniami podczas zajęć indywidualnych.

3-ag

Przemyślany układ zagadnień, dzięki któremu łagodnie przechodzisz dalej, wszystko jest zrozumiałe i nic Ci się nie miesza. 🙂

4-ag

Przemyślanie wdrożone słownictwo. Słówka powtarzają się w dalszych lekcjach, co sprzyja ich zapamiętywaniu i utrwalaniu.

5-ag

Życiowe przykłady i wiele gotowych zdań, które od razu możesz wykorzystać w komunikacji.

6-ag

Fokus na to, co istotne, by uczyć się sprawnie i szybko dostrzec rezultaty.

Zagadnienia zawarte w tym e-booku to kompletny
zestaw wszystkich potrzebnych zagadnień  do prowadzenia
komunikatywnych
rozmów w języku niemieckim.

angelika2

Tak wygląda e-book od środka:

Niesamowita ilość wartościowej wiedzy, wskazówek, technik skojarzeniowych oraz autorskich ćwiczeń za cenę mniejszą
niż 1 lekcja ze mną.

Poznajmy się!

Nazywam się Angelika Griner i jestem Trenerem Języka Niemieckiego. Od 12 lat prowadzę efektywne i dynamiczne szkolenia indywidualne. Na blogu dzielę się wiedzą, jak skutecznie uczyć się języka niemieckiego.

Uwielbiam pomagać innym rozwijać język niemiecki i z tej potrzeby (oraz z powodu zbyt małych mocy przerobowych, by móc każdego przyjąć na zajęcia indywidualne :)) powstał ten e-book.

Jestem pewna, że jeśli dasz sobie pomóc, pomogę i Tobie!

angelika-omnie
angelikagriner-mockup2

Opinie moich uczniów:

Zajęcia prowadzone przez Panią Angelikę to przede wszystkim ogromna dawka wiedzy, która przekazywana jest w przystępny, fachowy i miły sposób. Nauka języka przebiega w przyjemnej atmosferze, możliwość konwersacji, podczas której Pani Angelika czujnie wyłapuje błędy i od razu je koryguje, uczy poprawności językowej. Jestem osobą, która zna język niemiecki w stopniu średnio zaawansowanym (poziom B1 -B2), dlatego duży nacisk kładę na rozmowę i podniesienie umiejętności poprawnej komunikacji. Zajęcia prowadzone przez Panią Angelikę w pełni odpowiadają moim oczekiwaniom oraz zdecydowanie pomogły mi podnieść mój poziom znajomości języka niemieckiego. Vielen Dank, Frau Angelika!
Maciej Kopyto, WĘGLOKOKS S.A. Starszy Rzeczoznawca

Dziekuję za profesjonalizm z Pani strony i za to, że pozytywnie nastawiła Pani Olka do niemieckiego,zmienił nastawienie o 360 stopni,polubił język,jego nauczycielka go pochwaliła ostatnio i zauważyła progres,jestem bardzo zadowolona,dziękuję za Pani bardzo dobra pracę,zaangażowanie, takiego nauczyciela dla Olka szukałam,bardzo sie cieszę,bo znalazłam!)))
Anna Tomaszewska

Jestem dopiero po kilku lekcjach z Angelika, ale zdecydowanie polecam! Pomimo dlugiej przerwy od uzywania jezyka niemieckiego, Angelika wprowadza bardzo przyjemna atmosfere i ciekawe tematy, ktore w naturalny sposob stymuluja konwersacje. Cos co zdecydowanie mnie przekonalo do kontynuowania lekcji to swietny akcent, niemal jak rodowita Niemka, i swietna organizacja – slowka z kazdej lekcji sa notowane na biezaco a nastepnie wysylane w formie pdf – co wymaga rowniez poswiecenia Angeliki poza zajeciami. Na kolejnej lekcji jest krotkie przepytanie ze slowek z poprzedniej lekcji, co jest bardzo motywujace na takich zajeciach! Rowniez zadania domowe sa ciekawe i nie polegaja tylko na uzupelnianiu cwiczen, ale na przyklad obejrzeniu ciekawego video i wylapaniu slownictwa. Kazdemu kto szuka swietnego przewodnika po jezyku niemieckim lub chce przywrocic swoja pewnosc siebie w plynnym porozumiewaniu sie w nim, zdecydowanie polecam Angelike – a sama ciesze sie, ze w koncu znalazlam lektora z pasja i usmiechem (nawet o 7 rano w poniedzialek :)) Pozdrawiam
Klaudia

Spotykam się z Angeliką na zajęciach konwersacyjnych. Zacznę od tego, że Angelika tworzy świetne autorskie materiały, które angażują nie tylko na zajęciach, ale i w domu, gdy trzeba zrobić zadanie.  Bazujemy dużo na materiałach autentycznych, poznajemy język taki, jaki jest naprawdę, a nie w podręczniku. Uważam to za ogromną zaletę, w wielu szkołach, w których uczyłam się wcześniej, korzystaliśmy jedynie z książki. Tematy konwersacji są przeróżne, po to, by opanować zróżnicowane słownictwo i móc porozmawiać na każdy temat. Angelika wszystko ma przemyślane i po prostu wie, jak uczyć, to profesjonalistka.
Kasia

Cenię sobie profesjonalizm i indywidualne podejście do ucznia, tym właśnie charakteryzuje się Angelika. Zajęcia zawsze były dostosowane do moich potrzeb i umiejętności. Angelika świetnie dobiera materiały do nauczania, bazuje na tekstach autentycznych i stara się utrzymać zainteresowanie ucznia. Na każde zajęcia jest sumiennie przygotowana. Lekcje są zróżnicowane, tak że ćwiczy się wszystkie umiejętności językowe – zarówno rozumienie jak i produkcję języka. Jako nauczyciel nie mogę zrobić nic innego, jak tylko serdecznie polecić zajęcia z Angeliką!
Karolina Glück
Nauczyciel Języka Angielskiego

Działaj!

Jestem przekonana, że z moją
pomocą zbudujesz Twoje solidne podstawy języka niemieckiego!

Trzymam kciuki za Twoją, owocną naukę!

Działaj!

Jestem przekonana, że z moją pomocą zbudujesz Twoje solidne podstawy języka niemieckiego!

Trzymam kciuki za Twoją, owocną naukę!

ag_linia

Chcesz otrzymywać ode mnie
wartościowe treści dotyczące języka niemieckiego?

Zapisz się i już teraz odbierz listę 19 zwrotów, które zawsze Ci się przydadzą. 🙂